Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 3-5 werkdagen
- Productnr.: 45154_39608
- Productnr.: 45154
THE NEW REVOLUTIONARY SOAK-OFF SYSTEM FOR YOU WITH LOVE BY LCN
Het revolutionaire 3-staps Soak-off-systeem biedt 14 dagen en langer perfect gelakte nagels. Het is lichthardend, gemakkelijk, snel en spaart de natuurlijke nagels – je haalt de kleur er in minder dan 10 minuten weer af. Dat betekent meer tijd voor leuke dingen! My Life – MyLac
MyLac BASE COAT
Een dunne laag is de perfecte basis voor het MyLac-kleursysteem.
STEP BY STEP
AANBRENGEN
1. Nagels voorbereiden, in model vijlen en overtollige nagelriem met de LCN Cuticle Softener voorzichtig verwijderen.
2. Een dun laagje MyLac Base Coat op de eigen nagel aanbrengen en erop letten dat ook de punt van de nagel wordt omhuld. Vervolgens 60 seconden uitharden in de LED-lamp.
3. Breng een dunne kleurlaag naar keuze aan met MyLac Soak-off Colour Polish en laat deze uitharden (60 seconden). Belangrijk: Ook hier de nagelpunt dichtlakken.
4. Herhaal stap 3.
5. Breng een dunne laag MyLac Top Coat aan, lak de nagelrand dicht en laat uitharden(60 seconden LED). Zo nodig de nagelriem met een kwastje insmeren met LCN Nagelolie (#43093).
VERWIJDEREN
1 LCN Remover Wraps royaal bevochtigen met de LCN MyLac Loosener en om de hele nagel en het vingerkootje wikkelen.
2. Na 10 minuten wachten kunnen de wraps met een draaiende beweging van de nagel worden gehaald.
3. Resterende lak voorzichtig van de nagel halen met de LCN Removal Tool.
4. Daarna de nagels verzorgen met de LCN Nail Oil.
1. Super eenvoudig aan te brengen, de kleur 'vloeit' over de nagel
2. Houdt tot wel 14 dagen of nog langer
3. Ultieme glans en intensieve dekking
4. Zeer snel te verwijderen in minder dan 10 minuten
5. Veilig en zacht voor de nagels